Laptop Testovi FORUM

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: ne mogu da verujem... (MSI)  (Read 7725 times)

bane

• Newbie
  • *
    • Email
ne mogu da verujem... (MSI)
« on: April 22, 2008, 12:06:43 PM »

Bio sam juce u jednu prodavnicu lap top-ova,razgledao i zacudio se sto nemaju MSI uredjaje...Kad sam pitao prodavca zasto ih nemaju..Odgovorio mi je..Zato sto su oni losiji  i od Acer-a pa samo ih zato izbacili iz naseg asortimana.To me je dosta sokiralo posto sam drzao da je MSI jedan iz one zlatne sredine..Ja jos uvek ne mogu da verujem u to sto sam cuo...Da li jos neko deli misljenje tog prodavca?

Panta

• Administrator
  • Hero Member
Re: ne mogu da verujem... (MSI)
« Reply #1 on: April 22, 2008, 12:47:57 PM »

Pretpostavljam da vecina onih koji su imali problem sa MSI laptopom deli njegovo misljenje, ali bi se slicne price mogle pricati i o vecini drugih brendova. A tek kad bi poceli da pricaju o baterijama na Gericom notebookovima... :)
Sad se setim i proslogodisnje frka sa Sony baterijama. Stotine hiljade laptopova najpoznatijih i najpriznatijih proizvodjaca je imalo (potencijalni) problem zbog koga su baterije morale biti zamenjene.
naravno da nije svaki brend isti, ali ovo je preterivanje.
Sad se setih, a mozda ce nekome znaciti za ocenu pozicije brenda. AMD je na ovogodisnjem CeBIT-u predstavio svoju mobilnu Puma platformu bas na MSI notebooku. Ako se ne varam i Intel ovih dana predstavlja novu platformu u Shangaju i to opet na MSI notebooku.
« Last Edit: April 23, 2008, 09:14:34 AM by Panta »

h5n1

• Sr. Member
« Reply #2 on: June 09, 2008, 10:18:14 PM »

I ja nacuo da su ono malo losijeg kvaliteta,ali toliko.
Izgleda da ta firma bas drzi do kvaliteta.

Panta

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #3 on: June 10, 2008, 09:36:49 AM »

Mislis na prodavce? Pre ce biti da nisu imali dobru nabavnu cenu za MSI ili je bio neki drugi problem. Da je to stvarno tako lose, odavno bi propao MSI. Ponavljam po ko zna koji put, MSI, Acer i jos par modela se prodaju u velikim kolicinama kod nas, i logicno je da bude neko i nezadovoljan. Jeftin MSI nije (u proseku) bitno drugaciji od jeftinog HP-a, Acera, Fujitsu-Siemensa...
Dvojica mojih kolega su pre godinu dana kupili po jedan MSI laptop (12 i 15.4 inca) i nijedan nije imao probleme vezane za bilo kakvu neispravnost.

iizuzetan

• Newbie
  • *
    • Igrice za decake
« Reply #4 on: June 05, 2010, 04:34:40 PM »

Ma MSI nije nista manje dobar od ostalih. Sve je to manje vise isto. Nego nije imao taj prodavac MSI pa te palio kao nije dobra ta marka da bi kupio od onoga sta ima he he. Opasni trgovci sve ce uraditi sdamo da prodaju robu.
Pages: [1]   Go Up