Laptop Testovi FORUM

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: 3G Internet  (Read 6701 times)

Sh@rance

• Full Member
    • Email
3G Internet
« on: April 14, 2009, 11:02:42 PM »

Jel je neko imao dodira sa ovom vrstom interneta. Ja u subotu narucio preko telenora prepaid internet http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=6511 treba da mi stigne ovih dana modem i kartica. Ima moj drugar ali mts-ov i nije usb modem nego modem sto se ubacuje u express slot deluje mi pristojno probao sam ga ali samo na krako isao je do 850 kbps drugar je generalno zadovoljan sobzirom da ga koristi samo za surf zato i meni isto treba za surf kada nisam kod kuce. Covek iz telenora mi rece da moze da ide i do 3.6 Mbps tamo gde je pokriveno sa 3G signalom. Jel imate neka iskustva kritke i zamerke na ovu vrstu interneta znam samo da je najskuplja opcija ali zato sam ja bas i uzeo prepaid da ga koristim samo kada meni treba a nisam kod kuce i nisam se vezao sa nikakvim ugovorom i nemam mesecnu predplatu.
Bolje je pitati i biti glup 5 minuta nego cutati i biti glup ceo zivot.

Panta

• Administrator
  • Hero Member
Re: 3G Internet
« Reply #1 on: April 14, 2009, 11:15:28 PM »

Koristi par mojih drugara. Definitivno veoma zgodno, ali se covek lako "zanese" i zacas napravi veliki protok, narocito kad je dobra i brza konekcija.

Sh@rance

• Full Member
    • Email
« Reply #2 on: April 15, 2009, 12:52:15 PM »

Evo stigao mi je modem i upravo pisem sa njega. Prvi utisci nije lose u stanu mi je odlican signal. Videcemo za dalje

Bolje je pitati i biti glup 5 minuta nego cutati i biti glup ceo zivot.

Panta

• Administrator
  • Hero Member
« Reply #3 on: April 15, 2009, 01:23:01 PM »

Kao sto rekoh, dusu dalo da se "napuca" protok ocas posla. Inace, mogao si da testiras i sa Veratovim serverom na istom sajtu.

ivana124

• Newbie
  • *
    • Email
« Reply #4 on: June 28, 2010, 03:36:21 PM »

moze li neko da mi kaze razliku izmedju mts-ovog i telenorovog internet paketa(dobija se usb za net...itd)??telenorov kosta oko 1400din i 5gb bespl.saobracaja...a mts-ov je duplo jeftiniji a ima 6gb...u cemu je caka???

h5n1

• Sr. Member
« Reply #5 on: June 30, 2010, 11:57:22 PM »

i Telenorov ima takodje 6G i + 1000 besplatnih poruka.

ja sam ovo uzeo pre skoro mesec dana od Telenora, i nekada ima dobar protok, a nekada toliko los, da nece da otvori ni prosti gmail za slabe konekcije

kada sam ga uzimao, moj grad je bio na spisku gradova koji je pokriven 3G signalom

sad ne mogu da vratim ovo *****, stvatno sam razocaran, uzeo sam ga radi prostog surfa, a on ne moze da se pokrene ....

EDIT

moram da se ispravim, naime, Telenorov Internet sam koristio na netbook-u Acer Aspire One 751h, i tu je net bio uzas, u trenutku sam se setio , kada sam ADSL wirelesom sa njim nesto skidao uvek je brzina isla upola pa cak i manje od brzine ADSL,  da je to mozda usko grlo, net sam posle nakacio na MacBook i sve leti

E sad, da li je do Atoma na Acer-u, neznam .... vazno da mi sada radi ....
« Last Edit: July 02, 2010, 12:25:53 PM by h5n1 »
Pages: [1]   Go Up